post1

Standcim Exhibition Solutions

Sayın Müşterilerimiz ve İş Ortaklarımız,

Büyük bir heyecan ve gurur ile sizlere duyurmak isteriz ki, Standcim Exhibition Stand Solutions olarak yaptığımız büyük bir başarı ve gelişme adımıyla yeni bir ofis açtık! Yeni ofisimiz, fuar standı tasarımı ve uygulaması konusunda uzmanlaşmış bir ekip ile dolu, inovasyonu ve estetiği bir araya getiren bir merkez olarak hizmet verecek.

Ahşap fuar standları, modüler fuar standları, maxima fuar standları ve daha fazlası için yeni ofisimizde bulunan ekibimiz, siz değerli müşterilerimize en üst düzeyde hizmet sunmak için hazır. Müşteri memnuniyetini ve kaliteyi ön planda tutan anlayışımızla, fuar katılımlarınızı daha etkileyici ve başarılı hale getirmek için sizinle birlikte çalışmayı dört gözle bekliyoruz.

Yeni ofisimizi ziyaret ederek maxima, modüler ve ahşap fuar stand tasarım ve uygulamaları ile yeni fikirlerle beraber hareket edebiliriz ve fuar standlarınızı unutulmaz bir deneyime dönüştürmek için nasıl yardımcı olabileceğimizi keşfetmenizi bekliyoruz.

Yeni ofisimizin açık adresi; Axis Ofis Blokları, Topçular Mh. Osman Gazi Cd. No:2 Blok: B2 Kat:6 No:315B Eyüp/İSTANBUL. Sizleri aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız.

Yeni ofisimizin sizin için de hayırlı olmasını diler, sağlıklı ve başarılı bir işbirliği dileklerimizle, sevgi ve saygılarımızı sunarız.

Saygılarımızla,

Standcim Exhibition Stand Solutions

FOLLOW ME

Mobile Apps

Lorem ipsum dolor sit amet, coctetur adipiscing elit.

Creative Websites

Lorem ipsum dolor sit amet, coctetur adipiscing elit.

SEO Optimization

Lorem ipsum dolor sit amet, coctetur adipiscing elit.

Brand Solutions

Lorem ipsum dolor sit amet, coctetur adipiscing elit.